Wzór Podania o Pracę Ekonomista

Wzór Podania o Pracę Ekonomista

Wzór Podania o Pracę dla Ekonomisty:

Najistotniejsze umiejętności i kwalifikacje kandydata zainteresowanego zatrudnieniem, powinny zostać przedstawione w przygotowanym przez niego podaniu o pracę. Zainteresowani zatrudnieniem na stanowisku ekonomisty powinni posiadać wykształcenie wyższe ekonomiczne. Szablon podania o pracę dla Ekonomisty został przygotowany z myślą o osobach spostrzegawczych, dokładnych, odpowiedzialnych i komunikatywnych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1077 KB
  • Liczba znaków: 1256
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Ekonomisty:

Wzór podania o pracę Ekonomista

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania wymarzonej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada około 500 różnych przykładów podań o pracę, które opracowano przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Ekonomisty został także zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Wzory podania o pracę dla Ekonomisty są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.