Wzór Podania o Pracę Doradca Zawodowy

Wzór Podania o Pracę Doradca Zawodowy

Wzór Podania o Pracę dla Doradcy Zawodowego:

Podczas redagowania podania o pracę należy uwzględnić wszystkie istotne na aplikowanym stanowisku elementy wykształcenia i praktyki. Szablon podania o pracę dla Doradcy Zawodowego opracowany został z myślą o osobach legitymujących się dyplomem ukończenia uczelni wyższej na kierunku psychologia lub pedagogika. Preferowani są kandydaci odpowiedzialni, rzetelni, z silnie rozwiniętą empatią. Mile widziana jest znajomość komputera.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 959 KB
  • Liczba znaków: 1237
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Doradcy Zawodowego:

Wzór podania o pracę Doradca Zawodowy

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania wymarzonej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszystkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Doradcy Zawodowego został także zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie plików przez poniższe aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Doradcy Zawodowego znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.