Wzór Podania o Pracę Doradca Klienta

Wzór Podania o Pracę Doradca Klienta

Wzór Podania o Pracę dla Doradcy Klienta:

Podanie o pracę jest wysyłane w momencie, kiedy nie znajdujemy interesujących nas ofert pracy. Dajemy wtedy pracodawcy informację, że jesteśmy zainteresowani pracą w jego firmie. Razem z podaniem o pracę przesyła się CV oraz list motywacyjny. Pracodawca może się zapoznać z naszym profilem, a gdy będzie poszukiwał pracownika, możemy być pewni, że skontaktuje się z nami w pierwszej kolejności.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1067 KB
  • Liczba znaków: 1246
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Doradcy Klienta:

Wzór podania o pracę Doradca Klienta

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania lepszej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z pisaniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszelkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Doradcy Klienta został również zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Wzory podania o pracę dla Doradcy Klienta są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na komputer oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Ukończone podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.