Szablon podania o pracę dla Brukarza:

Podanie o pracę jest jednym z dokumentów stanowiących podstawę aplikacji na dane stanowisko. Należy pamiętać, że nie jest to dokument wymagany przez pracodawców, więc już samo jego złożenie świadczy o zaangażowaniu kandydata. Szablon podania o pracę dla Brukarza przygotowano z myślą o osobach posiadających minimum zawodowe wykształcenie oraz praktykę w zawodzie. Istotne są również zdolności manualne.

Wzór podania o pracę Brukarz

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 99 KB
Liczba znaków: 1478
Data dodania: 14.09.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania wymarzonej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z napisaniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Brukarza został także zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Brukarza są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i otworzyć. Po wyborze interesującego nasz wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]