Wzór Podania o Pracę Asystentka Prezesa

Wzór Podania o Pracę Asystentka Prezesa

Wzór Podania o Pracę dla Asystentki Prezesa:

W podaniu o pracę należy zamieścić oficjalną prośbę o zatrudnienie na określonym stanowisku oraz uzasadnienie tej prośby. Bardzo częstym, nieoficjalnym wymogiem stawianym przed kandydatkami jest miła aparycja. Szablon podania o pracę dla Asystentki Prezesa został przygotowany z myślą o osobach odpowiedzialnych, kreatywnych, operatywnych i punktualnych. Mile widziane na tym stanowisku są panie posługujące się minimum dwoma językami obcymi.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1002 KB
  • Liczba znaków: 1181
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania satysfakcjonującej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada około 500 różnych szablonów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszelkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Asystentki Prezesa został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Szablony podania o pracę dla Asystentki Prezesa są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Zapisane podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.