Wzór Podania o Pracę Archeolog

Wzór Podania o Pracę Archeolog

Wzór Podania o Pracę dla Archeologa:

W podaniu o pracę należy określić stanowisko na które aplikuje kandydat starający się o zatrudnienie. Szablon podania o pracę dla Archeologa został opracowany z myślą o osobach zainteresowanych zatrudnieniem przy koordynowaniu prac wykopaliskowych lub na uczelni w charakterze czysto dydaktycznym. Pracodawcy preferują osoby odpowiedzialne i cierpliwe. Atutem będzie posiadanie przez kandydata dorobku naukowego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1032 KB
  • Liczba znaków: 1310
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się ponad 500 różnych szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Archeologa został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję dokumentów przez następujące programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Wzory podania o pracę dla Archeologa znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.