Wzór Podania o Pracę Adwokat

Wzór Podania o Pracę Adwokat

Wzór Podania o Pracę dla Adwokata:

Podanie o pracę, powinno zawierać uprzejmą prośbę o zatrudnienie kandydata na konkretne stanowisko pracy. Szablon podania o pracę dla Adwokata został opracowany z myślą o osobach, które ukończyły studia prawnicze, czteroletnią aplikację i złożyły egzamin adwokacki. Osoby zainteresowane tym stanowiskiem powinny odznaczać się cierpliwością, wytrwałością i inteligencją. Przydatna jest również dobra pamięć i realizm w ocenie sytuacji.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 981 KB
  • Liczba znaków: 1259
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Adwokata:

Wzór podania o pracę Adwokat

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania wymarzonej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają problemy z napisaniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się ponad 500 różnych szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Adwokata został także zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Adwokata znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.