Wzór Listu Motywacyjnego Sekretarka

Wzór Listu Motywacyjnego Sekretarka

Wzór Listu Motywacyjnego dla Sekretarki:

Dla osób, które chciały by podjąć pracę na stanowisku Sekretarki opracowany został profesjonalny wzór listu motywacyjnego. Skierowany jest on w szczególności do kobiet, które ukończyły studia, posiadają niezbędne umiejętności i wiążą swoją przyszłość w pracy w sekretariacie. Atutem kandydata będzie niewątpliwie znajomość języków, operatywność, odporność na stres oraz umiejętność obsługi sprzętu biurowego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 849 KB
  • Liczba znaków: 2006
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Sekretarki:

Wzór listu motywacyjnego Sekretarka

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem Curriculum Vitae. Wśród ponad 500 przykładów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się na stronie www.MasterCV.pl, można znaleźć także przykłady listów motywacyjnych. Każdy szablon opracowany jest przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności nabyte w trakcie wielu szkoleń oraz pracy w biurach Human Resources w Polsce.

Prezentowany przykład listu motywacyjnego dla Sekretarki dostępny jest w następujących formatach: PDF, ODT i DOC. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy i będzie mógł edytować treść przy pomocy aplikacji: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader. Ponadto wszystkie wzory listów motywacyjnych posiadają dwie wersje: tradycyjna i nowoczesną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Sekretarki trzeba ściągnąć poniżej oraz kolejno zapisać na dysku komputera. Szablon spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, która nam najlepiej odpowiada i przechodzimy do edycji dokumentu. Na koniec należy pamiętać, żeby zapisać wynik naszej pracy.