Szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Produkcji:

Opracowany list motywacyjny dla Pracownika Produkcji przyda się osobom, które poszukują pracy w firmach produkcyjnych na stanowiskach związanych bezpośrednio z produkcją lub obsługa linii produkcyjnej. Do podjęcia w/w pracy niezbędna jest właściwa wiedza techniczna oraz zdolności manualne. Wzór dokumentu opracowano pod kątem pracy w dużych zakładach przemysłowych i wytwórczych.

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Produkcji

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 262 KB
Liczba znaków: 1232
Data dodania: 6.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem Curriculum Vitae. Spośród ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych w serwisie www.MasterCV.pl, znajdują się również szablony listów motywacyjnych. Każdy wzór pisany jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie licznych szkoleń i pracy w branży Human Resources w Polsce.

Dostępny do pobrania szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Produkcji zapisany jest w następujących wersjach: PDF, ODT i DOC. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy i będzie mógł zmieniać treść za pomocą aplikacji: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Także wszystkie wzory listów motywacyjnych posiadają dwie wersje: tradycyjna oraz nowoczesną.

Paczka z przykładem listu motywacyjnego dla Pracownika Produkcji należy ściągnąć poniżej oraz następnie zapisać na komputerze. Dokument skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, która nam najbardziej odpowiada i przechodzimy do edycji dokumentu. Na końcu trzeba pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszej pracy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2]‡[/bettersqueeze]