Szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony:

Szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony opracowano dla kandydatów, którzy posiadają predyspozycje do pracy w ochronie. Mają odpowiednią posturę oraz znają podstawowe zasady sztuk walki. Kandydaci mogą ubiegać się o pracę w różnego rodzaju firmach ochroniarskich lub bezpośrednio pracować w dyskotekach, fabrykach czy magazynach. Od kandydatów nie jest wymagane wykształcenie kierunkowe ani studia. List motywacyjny to uzupełnienie CV.

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Ochrony

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 93 KB
Liczba znaków: 1931
Data dodania: 13.08.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju uzupełnienie Curriculum Vitae. Spośród ponad 500 przykładów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się na stronie www.MasterCV.pl, znajdują się również przykłady listów motywacyjnych. Każdy przykład opracowany jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w czasie licznych szkoleń i pracy w branży Human Resources w Polsce.

Dostępny do pobrania szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony dostępny jest w trzech formatach: PDF, ODT oraz DOC. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy oraz będzie mógł edytować zawartość przy pomocy programów: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office. Także każdy szablon listu motywacyjnego ma dwie wersje: klasyczną i kreatywną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony należy pobrać ze strony i następnie zapisać na dysku twardym komputera. Szablon skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przystępujemy do edycji wzoru. Na koniec należy pamiętać, żeby zapisać wynik naszej pracy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2]‡[/bettersqueeze]