Szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Kopalni:

Kandydat aplikujący na dane stanowisko pracy powinien w swoim liście motywacyjnym umieścić cechy osobiste, elementy wykształcenia oraz umiejętności praktyczne istotne dla danego zawodu. Schemat listu motywacyjnego dla Pracownika Kopalni przygotowany został dla osób, które ukończyły jedną z górniczych szkół zawodowych. Kandydat powinien znać i przestrzegać zasady, normy i procedury obowiązujące na terenie kopalni.

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Kopalni

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 89 KB
Liczba znaków: 1308
Data dodania: 16.11.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalny list motywacyjny to swego rodzaju rozwiniecie Curriculum Vitae. Spośród prawie 500 przykładów dokumentów aplikacyjnych dostępnych na stronie www.MasterCV.pl, dostępne są także przykłady listów motywacyjnych. Każdy wzór opracowany jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w czasie wielu szkoleń a także pracy w firmach HR w Polsce.

Dostępny do pobrania szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Kopalni zapisany jest w następujących wersjach: DOC, ODT i PDF. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł zmieniać treść przy pomocy programów: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader. Również każdy szablon listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną oraz nowoczesną.

Plik z przykładem listu motywacyjnego dla Pracownika Kopalni trzeba pobrać ze strony oraz następnie zapisać na dysku komputera. Dokument spakowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Dalej wybieramy wersję, która nam najbardziej odpowiada i przystępujemy do edycji szablonu. Na końcu trzeba pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2][/bettersqueeze]