Wzór Listu Motywacyjnego Pracownik Kopalni

Wzór Listu Motywacyjnego Pracownik Kopalni

Wzór Listu Motywacyjnego dla Pracownika Kopalni:

Kandydat aplikujący na dane stanowisko pracy powinien w swoim liście motywacyjnym umieścić cechy osobiste, elementy wykształcenia oraz umiejętności praktyczne istotne dla danego zawodu. Schemat listu motywacyjnego dla Pracownika Kopalni przygotowany został dla osób, które ukończyły jedną z górniczych szkół zawodowych. Kandydat powinien znać i przestrzegać zasady, normy i procedury obowiązujące na terenie kopalni.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 912 KB
  • Liczba znaków: 2069
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Pracownika Kopalni:

Wzór podania o pracę Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem CV. Wśród ponad 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych w serwisie www.MasterCV.pl, można znaleźć także przykłady listów motywacyjnych. Każdy wzór tworzony jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w czasie licznych kursów a także pracy w branży HR w Polsce.

Dostępny do pobrania szablon listu motywacyjnego dla Pracownika Kopalni zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy oraz będzie mógł zmieniać zawarte informacje za pomocą programów: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Również każdy wzór listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną a także nowoczesną.

Paczka z szablonem listu motywacyjnego dla Pracownika Kopalni trzeba pobrać poniżej i dalej zapisać na dysku twardym komputera. Szablon spakowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przystępujemy do edycji szablonu. Na koniec należy pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.