Szablon listu motywacyjnego dla Położnej:

Kandydatka na położną powinna w liście motywacyjnym podkreślić zdobyte doświadczenie i cechy charakteru, które posiada, a które są na aplikowanym stanowisku mile widziane przez pracodawców. Wzór listu motywacyjnego dla Położnej został opracowany dla osób, które nie ukończyły 50 roku życia, wykazują odporność psychiczną a zarazem wrażliwość na cierpienie drugiego człowieka. Zdecydowanie większe szanse na zatrudnienie maja kobiety.

Wzór listu motywacyjnego Położna

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 75 KB
Liczba znaków: 1024
Data dodania: 17.09.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem CV. Wśród ponad 500 przykładów dokumentów aplikacyjnych dostępnych w serwisie www.MasterCV.pl, dostępne są również wzory listów motywacyjnych. Każdy wzór tworzony jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie wielu szkoleń oraz pracy w branży HR w kraju.

Poniższy przykład listu motywacyjnego dla Położnej dostępny jest w następujących formatach: PDF, ODT oraz DOC. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy i będzie mógł zmieniać zawartość za pomocą programów: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader. Ponadto każdy wzór listu motywacyjnego posiada dwie wersje: tradycyjna a także nowoczesną.

Paczka z przykładem listu motywacyjnego dla Położnej należy ściągnąć poniżej i następnie zapisać na komputerze. Dokument spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przystępujemy do edycji dokumentu. Na koniec trzeba pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.
Sponsorem wpisu jest: Zajęcia dla kobiet w ciąży

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2][/bettersqueeze]