Wzór Listu Motywacyjnego Pisarz

Wzór Listu Motywacyjnego Pisarz

Wzór Listu Motywacyjnego dla Pisarza:

W większości procesów rekrutacyjnych podstawowymi, wymaganym przez pracodawców dokumentami są list motywacyjny i życiorys zawodowy, zwany CV. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze pisarza powinny legitymować się wykształceniem wyższym, pozyskanym na kierunkach: filologia polska, dziennikarstwo, kulturoznawstwo lub filologia klasyczna. Mile widziane są osoby z dorobkiem artystycznym.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 924 KB
  • Liczba znaków: 2305
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Pisarza:

Wzór listu motywacyjnego Pisarz

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju rozwiniecie CV. W bazie ponad 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie www.MasterCV.pl, dostępne są również wzory listów motywacyjnych. Wszystkie szablony tworzone są przez osoby mające odpowiednie umiejętności nabyte w trakcie licznych kursów i pracy w branży Human Resources w Polsce.

Poniższy wzór listu motywacyjnego dla Pisarza dostępny jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy oraz będzie mógł edytować zawarte informacje przy pomocy aplikacji: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader. Ponadto wszystkie szablony listów motywacyjnych posiadają dwie wersje: klasyczną a także nowoczesną.

Plik z szablonem listu motywacyjnego dla Pisarza należy pobrać ze strony oraz kolejno zapisać na komputerze. Szablon skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przystępujemy do edycji wzoru. Na koniec trzeba pamiętać, aby zapisać wynik naszej pracy.