Wzór Listu Motywacyjnego Nurek

Wzór Listu Motywacyjnego Nurek

Wzór Listu Motywacyjnego dla Nurka:

Ponieważ list motywacyjny nie ma tak ścisłej formy jak życiorys zawodowy, należy unikać w nim stwierdzeń ogólnikowych, niekonkretnych. Należy je rozwinąć, aby pozytywnie przedstawić swoją kandydaturę. Szablon listu motywacyjnego dla Nurka będzie pomocny dla osób starających się o zatrudnienie w przemyśle wydobywczym czy służbach ratowniczych. Mile widziane są osoby wytrzymałe, posiadające predyspozycje do długotrwałego przebywania pod wodą.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1046 KB
  • Liczba znaków: 2290
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Listu Motywacyjnego:

Aby pobrać przykładowy wzór Listu Motywacyjnego należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju uzupełnienie CV. W bazie ponad 500 przykładów dokumentów aplikacyjnych dostępnych w serwisie MasterCV.pl, dostępne są także przykłady listów motywacyjnych. Każdy szablon opracowany jest przez osoby mające odpowiednie umiejętności nabyte w trakcie licznych kursów i pracy w branży HR w Polsce.

Dostępny do pobrania szablon listu motywacyjnego dla Nurka dostępny jest w następujących formatach: PDF, ODT i DOC. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł zmieniać zawartość przy pomocy programów: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader. Również każdy przykład listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną i kreatywną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Nurka trzeba pobrać poniżej i kolejno zapisać na dysku twardym komputera. Dokument skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przystępujemy do edycji dokumentu. Na końcu należy pamiętać, aby zapisać wynik naszych zmian.