Szablon listu motywacyjnego dla Nauczyciela Akademickiego:

Jeśli to możliwe, warto w liście motywacyjnym wspomnieć o osiągnięciach, których nie udało się zamieścić w życiorysie zawodowym. Osoby zainteresowane kształceniem studentów i prowadzeniem badań naukowych mogą skorzystać z szablonu listu motywacyjnego dla Nauczyciela Akademickiego. Schemat powstał z myślą o osobach legitymujących się wykształceniem wyższym magisterskim oraz dokumentem potwierdzającym przygotowanie pedagogiczne.

Wzór listu motywacyjnego Nauczyciel Akademicki

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 132 KB
Liczba znaków: 1222
Data dodania: 26.02.2013 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobrze napisany list motywacyjny to swego rodzaju uzupełnienie Curriculum Vitae. Spośród ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie www.MasterCV.pl, można znaleźć także wzory listów motywacyjnych. Każdy szablon pisany jest przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności nabyte w trakcie licznych kursów i pracy w firmach Human Resources w kraju.

Opublikowany przykład listu motywacyjnego dla Nauczyciela Akademickiego zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT i DOC. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy i będzie mógł edytować zawartość przy pomocy aplikacji: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office. Ponadto wszystkie wzory listów motywacyjnych mają dwie wersje: tradycyjna a także kreatywną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Nauczyciela Akademickiego trzeba ściągnąć poniżej i dalej zapisać na komputerze. Szablon skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przystępujemy do edycji szablonu. Na koniec należy pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2]‡[/bettersqueeze]