Wzór Listu Motywacyjnego Marynarz

Wzór Listu Motywacyjnego Marynarz

Wzór Listu Motywacyjnego dla Marynarza:

Od strony formalnej list motywacyjny nie powinien przekraczać strony A4, a piszący musi przestrzegać zasady pisania oficjalnego listu. Szablon listu motywacyjnego dla Marynarza został opracowany dla kandydatów posiadających wykształcenie średnie oraz zaliczone odpowiednie szkolenia specjalistyczne. Zainteresowani mogą składać dokumentację aplikacyjną w licznych jednostkach pływających, nie tylko śródlądowych, ale także morskich.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 980 KB
  • Liczba znaków: 2361
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Marynarza:

Wzór listu motywacyjnego Marynarz Statku

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju uzupełnienie Curriculum Vitae. Spośród prawie 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie www.MasterCV.pl, znajdują się również wzory listów motywacyjnych. Każdy szablon pisany jest przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie licznych szkoleń a także pracy w firmach HR w kraju.

Prezentowany wzór listu motywacyjnego dla Marynarza dostępny jest w następujących wersjach: PDF, DOC oraz ODT. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł edytować zawarte informacje za pomocą programów: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader. Także każdy wzór listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną oraz kreatywną.

Paczka z szablonem listu motywacyjnego dla Marynarza trzeba ściągnąć poniżej oraz następnie zapisać na dysku komputera. Szablon spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, która nam najbardziej odpowiada i przystępujemy do edycji dokumentu. Na końcu należy pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszej pracy.