Szablon listu motywacyjnego dla Kuratora Społecznego:

W liście motywacyjnym należy umieścić informacje o zakresie dotychczasowych obowiązków oraz o przyczynie zmiany pracy. Szablon listu motywacyjnego dla Kuratora Społecznego opracowany został z myślą o osobach posiadających doświadczenie w realizacji zadań o charakterze wychowawczo-resocjalizacyjnym, diagnostycznym, kontrolnym oraz profilaktycznym. Stanowisko to jest przeznaczone dla osób, które nie boją się nowych wyzwań i potrafią radzić sobie ze stresem.

Wzór listu motywacyjnego Kurator Społeczny

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 79 KB
Liczba znaków: 1075
Data dodania: 6.11.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem CV. Spośród ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych na stronie www.MasterCV.pl, można znaleźć również szablony listów motywacyjnych. Wszystkie przykłady pisane są przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie nabyte w czasie wielu kursów a także pracy w biurach HR w kraju.

Prezentowany szablon listu motywacyjnego dla Kuratora Społecznego zapisany jest w trzech wersjach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy oraz będzie mógł edytować zawarte informacje za pomocą aplikacji: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader. Ponadto wszystkie szablony listów motywacyjnych mają dwie wersje: klasyczną i nowoczesną.

Paczka z przykładem listu motywacyjnego dla Kuratora Społecznego trzeba ściągnąć ze strony oraz dalej zapisać na dysku komputera. Wzór skompresowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przechodzimy do edycji dokumentu. Na koniec należy pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszych zmian.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2][/bettersqueeze]