Wzór Listu Motywacyjnego Kosztorysant

Wzór Listu Motywacyjnego Kosztorysant

Wzór Listu Motywacyjnego dla Kosztorysanta:

List motywacyjny powinien być interesujący i oryginalny. Zawarte w nim informacje powinny być uzupełnieniem lub rozwinięciem CV. Schemat listu motywacyjnego opracowano z myślą o kandydatach posiadających wykształcenie wyższe inżynierskie o kierunku budownictwo. Pracodawcy poszukują osób z minimum trzyletnim doświadczeniem. Dokumenty aplikacyjne można składać w biurach i pracowniach projektowych oraz firmach budowlanych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1039 KB
  • Liczba znaków: 2196
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Kosztorysanta:

Wzór listu motywacyjnego Rzeczoznawca

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest uzupełnieniem CV. Wśród ponad 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych na stronie www.MasterCV.pl, dostępne są również szablony listów motywacyjnych. Każdy wzór opracowany jest przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności nabyte w trakcie wielu szkoleń a także pracy w biurach Human Resources w kraju.

Opublikowany przykład listu motywacyjnego dla Kosztorysanta dostępny jest w trzech formatach: PDF, DOC i ODT. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy i będzie mógł zmieniać zawartość przy pomocy programów: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader. Również wszystkie przykłady listów motywacyjnych posiadają dwie wersje: klasyczną i kreatywną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Kosztorysanta należy pobrać poniżej oraz następnie zapisać na dysku komputera. Dokument spakowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przystępujemy do edycji dokumentu. Na koniec należy pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.