Szablon listu motywacyjnego dla Doradcy Klienta:

Opracowany i gotowy list motywacyjny dla Doradcy Klienta przeznaczony jest dla osób, które wiedzą czego chcą oraz wiedzą w jaki sposób pomóc innym. Poniższy wzór z pewnością pomoże osobom, które poszukują pracy na stanowisku doradcy finansowego, doradcy ubezpieczeniowego czy sprzedawcy. W tych zawodach nie jest konieczne kierunkowe wykształcenie. Większą rolę odgrywa znajomość branży oraz umiejętności interpersonalne, otwartość i zaangażowanie w pracę.

Wzór listu motywacyjnego Doradca Klienta

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 231 KB
Liczba znaków: 2209
Data dodania: 6.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest uzupełnieniem Curriculum Vitae. W bazie prawie 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się na stronie www.MasterCV.pl, dostępne są także wzory listów motywacyjnych. Każdy wzór tworzony jest przez osoby mające odpowiednie umiejętności nabyte w czasie wielu kursów a także pracy w branży HR w Polsce.

Prezentowany szablon listu motywacyjnego dla Doradcy Klienta zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC i PDF. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł zmieniać zawartość przy pomocy programów: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader. Ponadto wszystkie przykłady listów motywacyjnych posiadają dwie wersje: klasyczną a także kreatywną.

Paczkę z szablonem listu motywacyjnego dla Doradcy Klienta należy ściągnąć ze strony i dalej zapisać na dysku twardym komputera. Dokument skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przechodzimy do edycji dokumentu. Na końcu trzeba pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszych zmian.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2]‡[/bettersqueeze]