Szablon listu motywacyjnego dla Budowlanieca:

List motywacyjny może być niejako rozszerzeniem CV. W przypadku wzoru listu motywacyjnego dla Budowlańca, wzięto pod uwagę osoby, które w poprzednich miejscach pracy nabyły dodatkowe umiejętności, przydatne na stanowisku o które zabiegają. Pracodawcy raczej nie wymagają od pracowników budowlanych specjalistycznego wykształcenia technicznego. Ważne są jednak chęci, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w grupie.

Wzór listu motywacyjnego Budowlaniec

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 77 KB
Liczba znaków: 1747
Data dodania: 4.09.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest uzupełnieniem Curriculum Vitae. Wśród prawie 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych dostępnych na stronie www.MasterCV.pl, można znaleźć również przykłady listów motywacyjnych. Wszystkie przykłady tworzone są przez osoby mające odpowiednie umiejętności nabyte w czasie licznych szkoleń a także pracy w firmach HR w kraju.

Prezentowany wzór listu motywacyjnego dla Budowlanieca dostępny jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy oraz będzie mógł zmieniać zawartość za pomocą aplikacji: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader. Ponadto każdy przykład listu motywacyjnego ma dwie wersje: tradycyjna a także kreatywną.

Paczka z wzorem listu motywacyjnego dla Budowlanieca należy ściągnąć ze strony oraz następnie zapisać na dysku twardym komputera. Szablon skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przechodzimy do edycji szablonu. Na końcu trzeba pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór listu motywacyjnego:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=2][/bettersqueeze]