Wzór CV Urzędnik Samorządowy


Wzór CV dla Urzędnika Samorządowego:

Układ elementów umieszczonych w Curriculum Vitae powinien odzwierciedlać kompetencje kandydata. Schemat CV dla Urzędnika przygotowano myślą o kandydatach odpowiedzialnych, uczciwych, samodzielnych i systematycznych. Wymagane na tym stanowisku jest wykształcenie wyższe, a preferowane kierunki to: politologia, administracja, prawo i zarządzanie. Dla pracodawców bardzo ważne jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1036 KB
  • Liczba znaków: 2316
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz przykład CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej szablon Curriculum Vitae dla Urzędnika Samorządowego jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, dalej musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Urzędnika Samorządowego. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany a także posiada wszystkie przymioty dobrego CV.