Wzór CV Tokarz


Wzór CV dla Tokarza:

Aby zostać tłumaczem należy ukończyć studia filologiczne, znać bardzo dobrze jeden język obcy oraz uzyskać specjalny certyfikat. Praca na tym stanowisku wymaga wyższego wykształcenia, płynnej znajomości języka w mowie i piśmie. Dodatkowym atutem będzie znajomość pakietu biurowego MS Office, samodyscyplina czy umiejętność organizacji pracy i zadań pod presją czasu. W zamian otrzymuje się pracę w młodym, ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1024 KB
  • Liczba znaków: 2195
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnego rodzaju wzorów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz wzór CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej szablon Curriculum Vitae dla Tokarza jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć wzory za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, dalej należy go otworzyć i wybrać interesujący nas wzór CV dla Tokarza. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany i posiada wszystkie cechy dobrego CV.