Wzór CV Terapeuta


Wzór CV dla Terapeuty:

Praca telemarketera przeznaczona jest dla osób posiadających dobrą dykcję oraz szeroki zasób słownictwa. Do głównych zadań na stanowisku telemarketera należy telefoniczny kontakt z klientem, prezentacja oferty, sprzedaż produktów, współpraca z firmami i kontrahentami. Dodatkowo praca wymaga zdolności interpersonalnych, dyspozycyjności, otwartości, wysokiej kultury osobistej i odporności na stres.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 899 KB
  • Liczba znaków: 2242
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnorodnych szablonów CV, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz przykład Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny powyżej szablon Curriculum Vitae dla Terapeuty jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT oraz DOC, dzięki czemu można otworzyć pliki przy pomocy programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go otworzyć i wybrać interesujący nas szablon Curriculum Vitae dla Terapeuty. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam indywidualne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany a także posiada wszystkie walory dobrego Curriculum Vitae.