Wzór CV Szklarz

Wzór CV Szklarz

Wzór CV dla Szklarza:

Nawet najlepiej zredagowane Curriculum Vitae stanie się bezużyteczne, jeśli jego autor nie umieści klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Osoby zainteresowane pracą szklarza mogą składać swoje dokumenty aplikacyjne w pracowniach rzemieślniczych lub warsztatach przyległych do przedsiębiorstw produkcyjnych. Schemat CV dla Szklarza został opracowany z uwzględnieniem takich cech kandydata jak: precyzja czy zdolności manualne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1002 KB
  • Liczba znaków: 2186
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Szklarza:

Wzór CV Szklarz

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnorodnych szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu posiadasz pewność, że otrzymujesz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej przykład Curriculum Vitae dla Szklarza jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu otworzyć pliki przy pomocy programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, dalej musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Szklarza. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada wszystkie cechy dobrego Curriculum Vitae.