Wzór CV Strażnik


Wzór CV dla Strażnika:

Wybór kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną opiera się nierzadko na pobieżnym przeglądzie wielu nadesłanych CV. Warto więc przygotować go przejrzyście i rzetelnie. Osoby posiadające obywatelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej oraz zaświadczenie o niekaralności mogą starać się o przyjęcie na stanowisko strażnika. Schemat CV dla Strażnika opracowano dla osób odpowiedzialnych, odważnych i rzetelnych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 952 KB
  • Liczba znaków: 2314
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl posiada ponad 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu możesz być pewien, że pobierasz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny powyżej wzór Curriculum Vitae dla Strażnika jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu możemy otworzyć szablony za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać w naszym komputerze, następnie należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Strażnika. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając osobiste dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne przymioty dobrego Curriculum Vitae.