Wzór CV Stewardessa

Wzór CV Stewardessa

Wzór CV dla Stewardessy:

Kobiety sprawne fizycznie, zdyscyplinowane, cierpliwe i dyspozycyjne mogą starać się o przyjęcie do pracy na stanowisko stewardessy. Szablon CV dla Stewardessy został opracowany z myślą o osobach odpowiedzialnych, posiadających zdolność do maskowania emocji w sytuacjach kryzysowych. Dokumenty aplikacyjne można składać w liniach lotniczych lub oceanicznych. Warunkiem niezbędnym jest znajomości minimum dwóch języków obcych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 957 KB
  • Liczba znaków: 2319
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Stewardessy:

Wzór CV Stewardesa

Zaufaj specjalistom:

Grupa CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnych przykładów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz przykład CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej wzór CV dla Stewardessy jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu otworzyć wzory przy pomocy aplikacji Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Stewardessy. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając osobiste dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.