Wzór CV Sekretarka

Wzór CV Sekretarka

Wzór CV dla Sekretarki:

Praca w zawodzie sekretarki zazwyczaj kierowana jest do kobiet. W dzisiejszych czasach sekretarka bywa prawą ręką szefa, która zajmuje się prowadzeniem biura, przyjmowaniem i wydawaniem korespondencji. Prowadzi wszelkie sprawy związane z wyjazdami i spotkaniami szefa, obsługuje gości zewnętrznych oraz innych pracowników firmy. Często wymagane jest wyższe wykształcenie, miła aparycja i dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 999 KB
  • Liczba znaków: 2049
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Sekretarki:

Wzór CV Sekretarka

Zaufaj specjalistom:

Baza CV oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl posiada ponad 500 różnego rodzaju wzorów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz szablon CV najwyższej jakości.

Prezentowany na tej stronie przykład Curriculum Vitae dla Sekretarki dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć szablony przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, dalej należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Sekretarki. Na końcu edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada niezbędne walory dobrego CV.