Wzór CV Rybak


Wzór CV dla Rybaka:

Jeżeli w ogłoszeniu pracodawcy, wyraźnie podkreślone jest wymagane wykształcenie, wówczas w CV należy wysunąć je na pierwszy plan. Niestety osoby cierpiące na chorobę morską raczej nie skorzystają z szablonu CV dla Rybaka. Został on opracowany dla kandydatów, którzy legitymują się wykształceniem zawodowym, o profilu związanym z charakterem zawodu rybaka. Konieczne jest ukończenie kursów z zakresu pierwszej pomocy i BHP.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 919 KB
  • Liczba znaków: 2103
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje prawie 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny powyżej wzór CV dla Rybaka dostępny jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC i ODT, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, następnie należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Rybaka. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany a także posiada wszelkie cechy dobrego Curriculum Vitae.