Wzór CV Redaktor


Wzór CV dla Redaktora:

Zadaniem życiorysu zawodowego jest przedstawienie atrybutów kandydata, najbardziej pożądanych dla pracodawcy. Szablon CV dla Redaktora został opracowany z myślą o absolwentach prawa, filologii polskiej, filozofii, dziennikarstwa i politologii. Mile widziane przez rekrutujących jest doświadczenie dziennikarskie. Umiejętność łatwego formułowania myśli i zdolności do koncentracji uwagi będą dodatkowymi atutami.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 955 KB
  • Liczba znaków: 2139
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae i pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnego rodzaju wzorów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu posiadasz pewność, że pobierasz szablon CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej przykład CV dla Redaktora dostępny jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą aplikacji Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Ściągnięty plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, następnie musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas szablon Curriculum Vitae dla Redaktora. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie przymioty dobrego CV.