Wzór CV Publicysta


Wzór CV dla Publicysty:

Warto zwrócić uwagę, że pracodawca bardzo często ocenia kandydata poprzez pryzmat jego dokumentów aplikacyjnych. Szablon CV dla Publicysty opracowany został dla osób posiadających interesujący warsztat dziennikarski oraz ponadprzeciętną umiejętność posługiwania się słowem pisanym. Większe szanse na przyjęcie do pracy mają osoby po odpowiednich studiach, choć wykształcenie w tym wypadku nie jest warunkiem zatrudnienia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 902 KB
  • Liczba znaków: 2106
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa szablonów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnego rodzaju przykładów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej wzór CV dla Publicysty jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony przy pomocy aplikacji Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Ściągnięty plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, następnie musimy go otworzyć i wybrać interesujący nas przykład CV dla Publicysty. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając własne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada niezbędne walory dobrego CV.