Wzór CV Projektant Konstrukcji Budowlanych


Wzór CV dla Projektanta Konstrukcji Budowlanych:

Podczas tworzenia życiorysu zawodowego, należy wyselekcjonować najważniejsze i najistotniejsze dla potencjalnego pracodawcy informacje. Szablon CV dla Projektanta Konstrukcji Budowlanych przygotowany został dla absolwentów wyższych szkół budowlanych. Kandydat na to stanowisko powinien wyróżniać się rozległą wiedzą z zakresu prawa budowlanego i specjalistycznych regulacji oraz norm obowiązujących w tym fachu.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 982 KB
  • Liczba znaków: 2032
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnorodnych szablonów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu pewność, że dostajesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny na tej stronie przykład CV dla Projektanta Konstrukcji Budowlanych jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu można otworzyć pliki przy pomocy programów Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Projektanta Konstrukcji Budowlanych. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam indywidualne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany a także posiada wszystkie walory dobrego CV.