Wzór CV Product Manager

Wzór CV Product Manager

Wzór CV dla Product Managera:

Pisząc swój życiorys zawodowy nie należy naciągać faktów. Informacje w nim zawarte powinny opierać się na prawdzie, najlepiej przedstawionej w sposób, który zainteresuje rekrutującego. Schemat CV dla Produkt Manager opracowano z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe, np.: marketing, finanse, ekonoma czy zarządzanie. Pracodawcy poszukują pracowników operatywnych, odpowiedzialnych, sumiennych i przedsiębiorczych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 890 KB
  • Liczba znaków: 2074
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów Curriculum Vitae i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnorodnych szablonów CV, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany na tej stronie szablon Curriculum Vitae dla Product Managera jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu otworzyć szablony za pomocą aplikacji Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Product Managera. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając indywidualne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada niezbędne przymioty dobrego Curriculum Vitae.