Wzór CV Pracownik Wysokościowy

Wzór CV Pracownik Wysokościowy

Wzór CV dla Pracownika Wysokościowego:

Pisząc życiorys zawodowy, należy pozbyć się ogólnie przyjętego przekonania o istnieniu „uniwersalnego” Curriculum Vitae. Szablon CV dla Pracownika Wysokościowego został opracowany z myślą o osobach posiadających doskonałą sprawność fizyczną i duże poczucie odpowiedzialności. Pracodawcy nie stawiają wygórowanych wymagań dotyczących wykształcenia, warunkiem zatrudnienia jest natomiast brak lęku wysokości.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 976 KB
  • Liczba znaków: 2160
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści ponad 500 różnorodnych wzorów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz wzór CV najwyższej jakości.

Prezentowany powyżej szablon Curriculum Vitae dla Pracownika Wysokościowego jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: PDF, DOC i ODT, dzięki czemu możemy otworzyć szablony za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Pracownika Wysokościowego. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany i posiada niezbędne cechy dobrego CV.