Wzór CV Pracownik Kopalni

Wzór CV Pracownik Kopalni

Wzór CV dla Pracownika Kopalni:

Życiorys zawodowy powinien być napisany zwięźle i przejrzyście, napisany krótko. Jedną z możliwości jest oparcie własnego Curriculum Vitae na gotowych schematach. Szablon CV dla Pracownika Kopalni opracowano z myślą o kandydatach, którzy posiadają świadectwo ukończenia jednej z górniczych szkół zawodowych. Aplikujący powinien orientować się i przestrzegać norm i procedur, które w danej kopalni obowiązują.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 928 KB
  • Liczba znaków: 2112
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnych szablonów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz wzór Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny na tej stronie szablon Curriculum Vitae dla Pracownika Kopalni jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: PDF, ODT oraz DOC, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Ściągnięty plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład CV dla Pracownika Kopalni. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada niezbędne cechy dobrego Curriculum Vitae.