Szablon Curriculum Vitae dla Pracownika Budowlanego:

Praca w firmach budowlanych w głównej mierze skierowana jest dla mężczyzn. Pracodawca od kandydatowi oczekuje znajomości branży budowlanej, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie, szybkiej nauki nowych rzeczy. W zamian oferowana jest stabilna praca, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania umiejętności.

Wzór CV Pracownik Budowlany

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 75 KB
Liczba znaków: 1092
Data dodania: 26.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych przykładów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że pobierasz szablon CV najlepszej jakości.

Prezentowany powyżej wzór CV dla Pracownika Budowlanego dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Pracownika Budowlanego. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne cechy dobrego Curriculum Vitae.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]