Wzór CV Pracownik Budowlany

Wzór CV Pracownik Budowlany

Wzór CV dla Pracownika Budowlany:

Praca w firmach budowlanych w głównej mierze skierowana jest dla mężczyzn. Pracodawca od kandydatowi oczekuje znajomości branży budowlanej, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie, szybkiej nauki nowych rzeczy. W zamian oferowana jest stabilna praca, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania umiejętności.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 982 KB
  • Liczba znaków: 2344
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Pracownika Budowlany:

Wzór CV Robotnik Budowlany

Zaufaj specjalistom:

Grupa przykładów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnorodnych wzorów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu pewność, że pobierasz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny poniżej przykład CV dla Pracownika Budowlany jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu możemy otworzyć wzory za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać w naszym komputerze, następnie należy go rozpakować i wybrać interesujący nas wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Budowlany. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając własne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany oraz posiada wszelkie walory dobrego CV.