Wzór CV Położna

Wzór CV Położna

Wzór CV dla Położnej:

Życiorys jest dla osoby prowadzącej rekrutację podstawowym źródłem informacji o kandydacie. Powinien zawierać rzetelne i prawdziwe fakty z życia zawodowego osoby aplikującej na dane stanowisko. Szablon CV dla Położnej opracowano z myślą o osobach posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu położnictwa, ginekologii oraz pediatrii. Curriculum Vitae można składać w klinikach, przychodniach a także szpitalach.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1021 KB
  • Liczba znaków: 2205
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Położnej:

Wzór CV Położna

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnego rodzaju szablonów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu pewność, że otrzymujesz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej przykład CV dla Położnej jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu możemy otworzyć szablony przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągnięty plik w skompresowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, następnie musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas szablon CV dla Położnej. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne walory dobrego Curriculum Vitae.