Wzór CV Plastyk

Wzór CV Plastyk

Wzór CV dla Plastyka:

Życiorys zawodowy oprócz podstawowych informacji o wykształceniu, doświadczeniu i danych osobowych powinien wspominać również o zainteresowaniach i hobby. Osoby zainteresowane pracą w reklamie, biurze projektowym czy agencji interaktywnej mogą skorzystać z szablonu CV dla Plastyka. Został on opracowany dla absolwentów akademii sztuk pięknych, które uzyskały dyplom na jednym z kierunków sztuk wizualnych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1042 KB
  • Liczba znaków: 2226
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Plastyka:

Wzór CV Plastyk

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl obejmuje prawie 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz wzór Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny powyżej przykład CV dla Plastyka jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Plastyka. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada wszystkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.