Szablon Curriculum Vitae dla Pielęgniarki:

Bardzo ważnym elementem dokumentacji aplikacyjnej jest życiorys zawodowy. Zawiera on niezbędne informacje o posiadanym przez aplikującego wykształceniu i doświadczeniu. Osoby wrażliwe na potrzeby i cierpienia innych oraz chętne do niesienia im pomocy mogą złożyć swoje CV w szpitalu, klinice, szkole lub przychodni. Szablon CV dla Pielęgniarki przygotowano dla kandydatek z odpowiednim wykształceniem i praktyką.

Wzór CV Pielęgniarka

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 118 KB
Liczba znaków: 2009
Data dodania: 4.10.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnego rodzaju szablonów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz przykład CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej wzór Curriculum Vitae dla Pielęgniarki dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w następujących formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu możemy otworzyć pliki przy pomocy programów Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas wzór CV dla Pielęgniarki. Na końcu edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany oraz posiada wszelkie cechy dobrego CV.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]