Wzór CV Nawigator

Wzór CV Nawigator

Wzór CV dla Nawigatora:

Curriculum Vitae wraz z listem motywacyjnym jest rdzeniem dokumentacji aplikacyjnej. Oba dokumenty dopełniają się wzajemnie. Osoby zainteresowane pracą na stanowisku nawigatora powinny cechować się silnym poczuciem odpowiedzialności, samodzielnością i umiejętnością logicznego myślenia. Schemat CV dla Nawigatora stworzony został z myślą o osobach pełnoletnich, korzystających w pełni z praw publicznych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 954 KB
  • Liczba znaków: 2004
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza Curriculum Vitae i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl mieści prawie 500 różnych szablonów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany na tej stronie wzór CV dla Nawigatora jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Nawigatora. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany i posiada wszelkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.