Szablon Curriculum Vitae dla Nauczyciela:

Praca w zawodzie Nauczyciela jest bardzo specyficzna. Od kandydata wymaga wielkiego samozaparcia i motywacji do pracy. Praca w szkole nie należy do łatwych, jednak może przynosić wiele satysfakcji. Aby zostać nauczycielem wymagane jest ukończenie studiów o specjalizacji nauczycielskiej oraz profesjonalne dokumenty CV. Praca nie jest łatwa ale pozwala na samorealizację. Dodatkowym atutem tej profesji jest również wolny okres wakacji letnich i zimowych oraz wszelkie święta.

Wzór CV Nauczyciel

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 231 KB
Liczba znaków: 1093
Data dodania: 29.06.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i innych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnego rodzaju przykładów CV, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny na tej stronie wzór Curriculum Vitae dla Nauczyciela jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony CV przy pomocy programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam wzór CV dla Nauczyciela. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany a także posiada wszelkie cechy dobrego Curriculum Vitae.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]