Wzór CV Nauczyciel j. Obcego

Wzór CV Nauczyciel j. Obcego

Wzór CV dla Nauczyciela j. Obcego:

Podobnie jak inne dokumenty aplikacyjne, tak i życiorys zawodowy powinien zawierać informacje, które przedstawią jego autora wyłącznie w dobrym świetle. Osoby zainteresowane pracą w szkole podstawowej, gimnazjum, technikum lub liceum mogą skorzystać z szablonu CV dla Nauczyciela j. Obcego. Warunkiem zatrudnienia są w tym wypadku ukończone studia na kierunku filologicznym, a także specjalizacja nauczycielska.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 969 KB
  • Liczba znaków: 2019
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany na tej stronie wzór Curriculum Vitae dla Nauczyciela j. Obcego jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT oraz DOC, dzięki czemu możemy otworzyć wzory przy pomocy aplikacji Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go otworzyć i wybrać interesujący nas przykład CV dla Nauczyciela j. Obcego. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając osobiste dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada niezbędne cechy dobrego Curriculum Vitae.