Wzór CV Nauczyciel j. Angielskiego

Wzór CV Nauczyciel j. Angielskiego

Wzór CV dla Nauczyciela j. Angielskiego:

Osoby zainteresowane pracą nauczyciela muszą legitymować się wykształceniem wyższym. Wymienianie przez nich w życiorysie zawodowym, roku ukończenia szkoły podstawowej jest zatem niewskazane. Schemat CV dla Nauczyciela j. Angielskiego został przygotowany dla kandydatów posiadających wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika oraz odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Mile widziane są osoby charyzmatyczne i odpowiedzialne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1003 KB
  • Liczba znaków: 2365
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa przykładów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje prawie 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu posiadasz pewność, że otrzymujesz szablon CV najwyższej jakości.

Dostępny poniżej szablon CV dla Nauczyciela j. Angielskiego dostępny jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w trzech formatach: PDF, DOC i ODT, dzięki czemu możemy otworzyć szablony przy pomocy programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas szablon CV dla Nauczyciela j. Angielskiego. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego Curriculum Vitae.