Wzór CV Menadżer Produktu

Wzór CV Menadżer Produktu

Wzór CV dla Menadżera Produktu:

Oprócz informacji o wykształceniu czy zainteresowaniach, kandydat może także umieścić w Curriculum Vitae, potwierdzenia osiągnięć zawodowych, które będą przydatne na aplikowanym stanowisku. Szablon CV dla Menadżera Produktu przygotowano ze specjalnym uwzględnieniem kandydatów odpowiedzialnych, operatywnych i kreatywnych. Pracodawcy preferują osoby z wykształceniem wyższym na kierunku zarządzanie, ekonomia i marketing.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 979 KB
  • Liczba znaków: 2341
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa przykładów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl posiada około 500 różnorodnych szablonów CV, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu pewność, że otrzymujesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej szablon Curriculum Vitae dla Menadżera Produktu jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w następujących formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam wzór Curriculum Vitae dla Menadżera Produktu. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam osobiste dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego CV.