Wzór CV Malarz

Wzór CV Malarz

Wzór CV dla Malarza:

W życiorysie zawodowym można umieścić kontakt do osób, które wyraziły zgodę na udzielenie kandydatowi referencji. W przypadku zawodu malarza można podać adres domu kultury, muzeum lub galerii dla której lub w której pracował aplikujący. Szablon CV dla Malarza opracowano dla osób posiadających wykształcenie o kierunku plastycznym. Bardzo ważna dla pracodawców jest cierpliwość, samodzielność i błyskotliwość kandydatów.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 945 KB
  • Liczba znaków: 2129
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Malarza:

Wzór CV Malarz Budowlany

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany powyżej przykład CV dla Malarza jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć szablony przy pomocy programów Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Malarza. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego Curriculum Vitae.