Wzór CV Makler

Wzór CV Makler

Wzór CV dla Maklera:

Maksymalna objętość Curriculum Vitae to dwie strony A4 zapisane standardową czcionką o standardowym rozmiarze, w przejrzysty i czytelny sposób. Schemat CV dla Maklera został przygotowany dla absolwentów szkół wyższych ekonomicznych, posiadających doświadczenie w branży maklerskiej. Najistotniejszym wymogiem stawianym przez pracodawców jest posiadanie licencji, wydawanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 982 KB
  • Liczba znaków: 2166
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Maklera:

Wzór CV Makler

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu pewność, że dostajesz szablon CV najwyższej jakości.

Dostępny poniżej przykład Curriculum Vitae dla Maklera jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go otworzyć i wybrać interesujący nas wzór Curriculum Vitae dla Maklera. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada wszelkie walory dobrego CV.