Wzór CV Krawcowa

Wzór CV Krawcowa

Wzór CV dla Krawca:

Elementem, bez którego życiorys zawodowy stanie się bezużytecznym skrawkiem papieru, jest adnotacja o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Schemat CV dla Krawcowej został przygotowany z myślą o kandydatach legitymujących się dyplomem ukończenia szkoły zawodowej lub odpowiedniego kursu. Mile widziane są osoby odpowiedzialne, kreatywne, precyzyjne i systematyczne. Pracodawcy preferują na tym stanowisku kobiety.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1010 KB
  • Liczba znaków: 2194
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Krawca:

Wzór CV Krawiec

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz przykład Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej szablon CV dla Krawca jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT oraz DOC, dzięki czemu możemy otworzyć wzory przy pomocy programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas wzór CV dla Krawca. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając własne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany a także posiada wszystkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.