Wzór CV Kierowca kat. C

Wzór CV Kierowca kat. C

Wzór CV dla Kierowcy kat. C:

W życiorysie zawodowym powinny znaleźć się informacja o posiadanym wykształceniu i zdobytym doświadczeniu zawodowym. Kandydat na stanowisko kierowcy kat. C oprócz odpowiednich uprawnień powinni posiadać ukończony kurs na przewóz rzeczy i kilkuletnie doświadczenie. Wzór CV dla Kierowcy kat. C przygotowano dla osób niekaralnych, punktualnych i odpowiedzialnych. Pracodawcy poszukują osób ze znajomością języka obcego, najlepiej angielskiego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1029 KB
  • Liczba znaków: 2213
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Kierowcy kat. C:

Wzór CV Kierowca Samochodów Ciężarowych

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnorodnych szablonów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz przykład Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej wzór CV dla Kierowcy kat. C jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony przy pomocy programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam wzór CV dla Kierowcy kat. C. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam osobiste dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany i posiada wszelkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.