Wzór CV Kierowca Autobusu

Wzór CV Kierowca Autobusu

Wzór CV dla Kierowcy Autobusu:

Zawód kierowcy jest bardzo odpowiedzialny, w szczególności Kierowcy Autobusów. W pierwszej kolejności od kandydatów wymagane jest prawo jazdy kat. D oraz ukończony kurs przewozu osób lub świadectwo kwalifikacji. Kandydat cechować się powinien również dobrym stanem zdrowia, brakiem przeciwwskazań do pracy w nocy oraz silną motywacją do pracy. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki i atrakcyjne szkolenia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 960 KB
  • Liczba znaków: 2010
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Kierowcy Autobusu:

Aby pobrać wzór CV należy kliknąć link poniżej, wybrać pakiet oraz sfinalizować zamówienie.

Wzór CV Kierowca Autobusu

Zaufaj specjalistom:

Baza Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnych przykładów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz przykład CV najlepszej jakości.

Dostępny powyżej szablon Curriculum Vitae dla Kierowcy Autobusu jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy dokument zapisany jest w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć szablony przy pomocy programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać w naszym komputerze, następnie należy go otworzyć i wybrać interesujący nas wzór CV dla Kierowcy Autobusu. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany a także posiada wszystkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.